FAQs
tüm
ŞİRKET SSS
HİZMET SSS
ÜRÜN SSS

tüm

Bir CNC freze satın almadan önce bilmem gerekenler nelerdir?

Ayrıca, makinenin işleme gereksinimlerinizi karşılayıp karşılamadığını ve herhangi bir özel aksesuara ihtiyaç duyup duymadığını da kontrol etmelisiniz.

Aletleri makineyle birlikte satacak mısınız?

Alet üretmiyoruz, ancak müşteriler için araç satın almaya ve birlikte teslim etmeye yardımcı olabiliriz. İhtiyaç duyduğunuz marka ve türleri belirtebilirsiniz, ardından sorgulama ve satın alma konusunda yardımcı olabiliriz. Aletler alanında yeniyseniz, tavsiyelerde de bulunabiliriz. SECO, ISCAR, SYIC, ZCCC ve benzeri araçların güvenilir ve uzun vadeli işbirliği tedarikçilerine sahibiz.

Cnc makinesinde referans noktası nedir.

Makine referans noktası, takım tezgahı hareketini algılamak ve kontrol etmek için kullanılan sabit bir konum noktasıdır. Genellikle makinenin sıfır noktası ile referans noktası çakışır.

CNC makinesinde boşluk nasıl kontrol edilir?

İşte geri tepmeyi ayarlamanın iki yolu var: 1. Mekanik ayar : bilyalı vida somununu ayarlayın   ve sıkın. ( not: çok sıkı olamaz) 2. O telafisi için makine dahili parametreler her bir makinenin pozisyon ve giriş değeri geri adım atılmak t tespit etmek için bir lazer girişim aleti kullanabilir.

Ne tür bir CNC sistemi kullanabilirsiniz?

Ana sistemimiz Japonya'dan FANUC OI MF kullanacaktır. Ancak farklı müşteri gereksinimlerini karşılamak için Alman'dan Siemens, Japonya'dan Mitsubishi ve İspanya'dan Fagor'a da destek verebiliriz. Veya bazen ekonomik makine için Çin GSK sistemini de seçebilirsiniz.

Her makine için ne tür incelemeler yapacaksınız?

Her bir montaj prosedürü için geometrik doğruluk testi vardır. Montajdan sonra, iş mili doğruluğu dinamik denge test cihazı ile test edilecektir; Ball bar ile 3 eksen doğruluğu test edilecektir. Ve konumlandırma ve yeniden konumlandırma doğruluğunu incelemek için lazer interferometre. Daha sonra muayene ekibi teslimattan önce tam test yapacak ve her makinede test parçası yapılacaktır. Her bir iş parçası CMM tarafından incelenecektir, böylece her makine performansı kontrol edilebilir ve kayıtlarda tutulabilir.

5 eksenli makine yapabilir misin?

Halen, bizim 5 eksen makine çoğu iki eksende döner tabla tarafından ed yüklemek oldu. FANUC sistemi için çalışma, aynı anda dördü ile beş hareket eksenine ulaşabilir. Siemens 840D sistemini benimserse, aynı anda beş eksene ulaşabilir .

Model P ve SVB arasındaki fark nedir?

Model P, "L" serisinden yükseltme serimizdir ve şu anda ana satış modellerimizdir. SVB serisi, Tayvan'da işbirliği yapan ve tasarım yapan tamamen yeni bir modeldi, tüm parçalar üst marka kullanılıyor.

Anahtar teslimi çözüm sağlayabilir misiniz?

Tabii ki, size mükemmel bir çözüm sunabilecek ve işleme gereksinimlerinizi karşılayabilecek profesyonel teknik servis ekibimiz ve satış sonrası servis departmanımız var. Bunun yanında profesyonel demirbaş firması ile de işbirliği yaparak bizimle destek olduk.

SINO CNC hangi marka parçaları kullanıyor?

Tüm temel bileşenler ağırlıklı olarak Almanya, Japonya ve Çin Tayvan'dan ithal edilen markalardır: C ONTROL SİSTEMİ SIEMENS / FANUC / MITSUBISHI SERVO BESLEME MOTORU SIEMENS / FANUC / MITSUBISHI   MİLİ SERVO MOTOR SIEMENS / FANUC / MITSUBISHI   SÜRÜCÜ SIEMENS / FANUC / MITSUBISHI   İŞ MİLİ ÜNİTESİ KRALİYET / VYUCHENG / KENTURN KÜRESEL VİDA PMI / THK / INNA / HIWIN DOĞRUSAL KIZAK YOLU PMI / THK / INNA / HIWIN FENER MİLİ RULMANI NSK / TPI TAKIM SİLİNDİRİ HINAKA TAKIM DERGİSİ OKADA / POJU KİLİT YINSH KAPLİN MIKI KASNAK / KTR / LINK ISI DEĞİŞTİRİCİ WENHENG / TONGFEI KÜRESEL VİDA RULMANI NTN / TPI INDİRGEME VALFİ AKILLI ADAM DİJİTAL BASINÇ GÖSTERGESİ CKD OTOMATİK YAĞDANLIK AKILLI ADAM ELEKTRİK YAĞLAMA POMPASI ISHAN YAĞ FİLTRESİ ISHAN İŞ MİLİ KASNAK GATES ELEKTRİK PARÇALARI SCHNEIDER / TE

CNC makineniz için isteğe bağlı aksesuarlar nelerdir?

VMC'lerinizi aşağıdaki işlevlerle donatmayı seçebilirsiniz: CNC Fanuc: Tip 1 β motora tip 5 yükseltme Α motora tip 1 β motor yükseltmesi Kılavuz Kılavuzu 0i ( YALNIZCA Tip 5) Kılavuz Kılavuzu i ( Tip 1) Veri sunucusu (Tip 1) 7.5 / 11kw'yi 11 / 15kw'ye yükseltme (Tip 5) 11 / 15kw 15 / 18.5kw'ye yükseltme (Tip 5) AICC 1 (YALNIZCA Tip 5) AICC2 (Tür 1) Yüksek hız Yüksek doğruluk paketi (Tip 1) G / Ç bağlantı noktası 2 yıl IWS CNC GSK CNC SIEMENS: SIEMENS 808DA SIEMENS 828D SIEMENS 840D CNC MITSUBUSHI: Mitsubishi M80B Mitsubishi M80A 2 yıl IWS Mil: Mil yağ soğutucusu Yağ soğutuculu BT40 10000 RPM iş mili Mil içinden BT40 20 Bar soğutma sıvısı Mil içinden BT50 20 Bar soğutma sıvısı Mil içinden BT40 30-50 Bar soğutma sıvısı BT50 30-50 Bar soğutma sıvısı ile iş mili Mil boyunca 70 Bar soğutma sıvısı Merkezden soğutma sıvısı için hazırlık BT40 - doğrudan 12000 dev / dak iş miline yükseltme BT40 - 12000 dev / dak doğrudan iş mili ve iş mili aracılığıyla Soğutucuya yükseltme BT40, iş mili hızı için 6000 dev / dak BT50'ye yükseltme BT40, SK40'a geçiş Yağ soğutuculu BT50 iş mili dişli kutusu Yağ buharı toplayıcı Takım değiştirici: 32T'ye için BT40 yükseltmesi 30T için BT50 yükseltmesi Takım değiştiricisiz (BT40) Takım değiştiricisiz (BT50) Takım değiştirici koruyucu kapak TALAŞ TAŞIMA VE SOĞUTUCU: Spiral tip talaş konveyörü Zincir tipi talaş konveyörü Sıyırıcı tipi talaş konveyörü Haddeleme sıyırıcı tipi talaş konveyörü Yüksek basınçlı soğutma tabancası (ayrı pompa) Yağ sıyırıcı (Disk tipi) İç yıkama (ayrı pompa) RENISHAW İŞ PARÇASI ÖLÇÜMÜ RENISHAW TAKIM ÖLÇÜMÜ 4. EKSEN DÖNER TABLA 5. EKSEN DEVİRME TABLOSU (3 + 2 EKSEN) Elektrik kabini klima Elektrik dolabı için CE

CNC makineniz için standart aksesuarlar nelerdir?

Çoğu VMC, standart donanımdır X / Y / Z DOĞRUSAL KIZAK YOLU YAĞ-SU AYIRIMI KÜRESEL VİDA İÇİN ÖN GERGİ MİLİ HAVA SIZDIRMAZLIK SERT DOKUNUŞ OTOMATİK YAĞLAMA SİSTEMİ İŞ PARÇASI SOĞUTMA SİSTEMİ RS232 ARABİRİMİ M30 OTOMATİK KAPATMA SİSTEMİ TAŞINABİLİR ÜFLEMELİ TOZ HAVA TABANCASI ELEKTRİK KABİNLİ ISI EŞANJÖRÜ MANUEL DARBE JENERATÖRÜ TÜM ÜSTÜ KORUMA KALKANI ANKRAJ CİVATALARI VE PEDLERİ ÇİFT ÇALIŞMA LAMBASI TRANSFORMATÖRLÜ STANDART

CNC makine dökümünü kendiniz mi yapıyorsunuz?

Çin'deki güvenilir döküm tedarikçileri ile işbirliği yaptık.Tüm dökümler tasarımımıza göre üretilmektedir. Tüm dökümler HT250 gri dökme demirden yapılmıştır. İç kuvveti serbest bırakmak için doğal gerilim rahatlaması ve titreşim yaşlanmasına maruz kalacaktır.

CNC makinesini kendiniz mi tasarlıyorsunuz?

Evet, 3 Ar-Ge merkezimiz var. Makine ve elektrik mühendisliği endüstrisinde iyi bir geçmişe sahip 30'dan fazla mühendisi vardır. Yeni makineler tasarlamak için Japonya Danışmanları ve ayrıca Tayvan Makine Enstitüsü araştırmaları ile işbirliği yaptı. Her makine için, benzersiz makine yapısını optimize etmek için CAE sistemine , bilimsel analizi almak için Sonlu elemanlar yöntemine (FEM) tabi tutulacaktır.