Yeni modeller SVB500 / 650 sunumu

Yeni modeller SVB500 / 650 sunumu

özet

Son yıllarda değişen müşteri talebi nedeniyle, pazar trendlerine ayak uydurmak ve kendi hızlı gelişimimiz için, tüm modelleri yükseltmek için gelişmiş teknolojilerini absorbe etmek için TAYVAN ve JAPONYA ile işbirliği yapıyoruz.

Yeni modeller SVB500 / 650 sunumu

SVB500 / 650'nin bazı süper özelliklerini tanıtmaya başlayalım .

1. Makine parametreleri. İş mili motorunu, hızlı besleme hızını vb. Yükselttik.


2. Makine çerçevesi. Sağlamlığı sağlamak için Pagoda tipi yapı tasarımını ve içerideki takviye çubuklarını benimseyin . Frenli Z ekseni servo motor, 3B işlemede optimum yüzey doğruluğu sağlamak için karşı dengenin yerini alır. Makinenin dengesini sağlamak için vidalı miller 3216 tip ve doğrusal kılavuzlar 35 mm'dir.


3. Takım magazini. Omuz taşıyan takım magazin yapısı, herhangi bir deformasyonu önlemek için dikey kolonun üstün dengesini sağlar ve daha hızlı bir takım değişimi sunmak için değişken frekans tahrikli takım magazini kullanırız. Aletlerin kirlenmesini önlemek için alet magazini için standart genel koruma kalkanı.4. İletim parçaları. İntegral transmisyon üniteleri 3 eksende uygulanır. Bu, doğruluktaki istikrar konusunda daha fazla avantaj sağlar. Ancak bu karmaşık yapı, 5 eksenli çift kolonlu işleme merkezleri gibi daha yüksek son işleme ekipmanı gerektirir, bu aynı zamanda Sino'nun ekipmana çok fazla yatırım yapmasının nedeni de budur.

5. Dış makine koruması geliştirildi.

6. Yüksek verimli talaş kaldırma sistemi.

Birçok avantaj ve süper performans ile. Denemeye değer!